Trailers / 2026 T & B Welding & Trailers 36′ Hay Hauler – #42686E
Want more details?
2-6000# (1) Electric/ Spring
7000# Drop Leg Jack
Double Latch Locking System
3″x5″ Tube Frame
While we accept cash, all major credit cards, business checks and wire transfers, we also have financing options! Finance through one of our financing partners here.
Crumps Auto Sales
Hay Hauler
$7,150Price
Quick Specs
| Location: | Perryville, MO |
| Stock Number: | 42686E |
| Trailer Type: | Hay Hauler |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 36' 432" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 12000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 12000 lbs |
| GAWR: | 6000 lbs |
| Length: | 36' 432" |
Options
| Coupler Size: | 2-5/16" |
| Jack: | 7K |
Additional Information
| VIN: | TBB360426086E |
| Stock Number: | 42686E |
| Year: | 2026 |
| Make: | T & B Welding & Trailers |
| Model: | 36' Hay Hauler |
Find out More
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!



